
Компанія Santeh Misto пропонує своїм покупцям неймовірну пропозицію - Комплект кухонной мойки Kraft NANO BLACK PVD HS60*45 (3.0/1.0 мм)- це стильне та функціональне рішення для вашої кухні, яке ідеально поєднується за кольорами та матеріалами.
Придбання готового комплекту - це набагато простіше, швидше та економніше, ніж купувати кожен елемент окремо. Ви отримуєте:
- Стильний дизайн та ідеальну сумісність між мийкою та змішувачем
- Суттєву економію коштів та часу
До складу набору входять:
- кухонна мийка з нержавіючої сталі
- змішувач
- вбудований диспенсер
- сифон, слив-перелив, кошиковий вентиль, сушарка
Кухонні мийки KRAFT Handmade 6045 виготовляють з хромонікелевої нержавіючої сталі товщина 3 мм, в складі якої находится 18% хрому и 8-10% нікелю. Завдяки такому складу, мийки надійно захищені від корозії, ударів і перепадів температур, а додаткова обробка додасть поверхні ефектній Блиск і захист від плям. У нержавіючу мийка можна сміливо ставити розпечені сковороди, вона з легкістю переносити вплив окропу та пари. Матеріал здатний витримувати сильне нагрівання - до 140 градусів Цельсія.
| Виробник | Крафт |
| Країна виробник | Польша |
| Вага | 7 кг |
| Гарантійний термін | 36 міс |
| Конструкція мийки | Одночашева |
| Отвір під змішувач | Так |
| Стан | Новий |
| Тип встановлення мийки | Врізна |
| Товщина металу | 3 мм |
| Товщина стінок мийки | 1 мм |
| Колір | Чорний |
| Габаритні і приєднувальні розміри |
| Глибина чаші | 230 мм |
| Довжина мийки | 45 мм |
| Ширина мийки | 60 мм |
| Комплектація |
| Кошик для посуду | Так |
| Сіфон | Так |
| Користувацькі характеристики |
| Кількість чаш | 1 основна |
| Матеріал | Неіржавка сталь |
| Поверхня | Матова |
| Форма | Прямокутна |
Змішувач для кухні Kroner KRP Ersel - SCH03393BLK
Кухонний змішувач Kroner KRP Ersel - SCH03393BLK із престижної серії Ersel є чудовим вибором для тих, хто цінує стиль і функціональність. Цей одноважільний змішувач оснащений сучасним картриджем діаметром 35 мм, що забезпечує точне регулювання температури води і безперебійну роботу.
Корпус виготовлено з високоякісної латуні, що гарантує його довговічність і стійкість до корозії. Вилив із гнучкого силікону додає змішувачу сучасний чорний акцент і забезпечує зручність у використанні.
Важливою особливістю цього змішувача є тримач, який фіксує вилив. Вилив може бути як у зафіксованому положенні, так і вільно маневрувати, оскільки він гнучкий, що робить його надзвичайно зручним в експлуатації. Змішувач має висоту виливу 170 мм і довжину 185 мм у зафіксованому положенні. Гнучкий вилив дає змогу легко маневрувати і регулювати напрямок води, що дає змогу легко мити великі предмети побуту.
Особливістю цього змішувача є аератор, який пропонує два типи струменя: душовий і струмінь. Це дає змогу вибрати оптимальний режим подачі води залежно від ваших потреб.
Монтаж змішувача здійснюється врізним способом, що надає кухонній мийці стильний і сучасний вигляд. У комплект входять шланги для підключення діаметром 1/2'', що значно спрощує процес встановлення.
Змішувач для кухні Kroner KRP Ersel - SCH03393BLK поєднує в собі елегантний матовий корпус чорного кольору з функціональним чорним гнучким виливом і універсальним аератором, що робить його ідеальним вибором для будь-якої сучасної кухні.
Характеристики
| Матеріал | Латунь/Силікон |
| Поверхня | Матова |
| Серія | Ersel |
| Вид монтажу | Врізний |
| Діаметр картриджа, мм | 35 |
| Гарантія | 60 місяців |
| Країна виробник | Польща |
| Комплектация | Німеччина |
| вага брутто, кг | 1,998 |
| Вага нетто, кг | 1,575 |
| Модель | Ersel-SCH03393BLK |
| Габарити пакування, мм | 70х270х500 |
| Тип виробу | Змішувач |
| Висота виробу, мм | 425 |
| Глибина виробу, мм | 230 |
| Ширина виробу, мм | 105 |
| Колір | Чорний |
| Кількість на складі | 10 |
| Довжина виливу, мм | 185 |
| Висота виливу, мм | 170 |
| Вбудований кран для питної води | Ні |
| Форма виливу | U-подібна |
| Шланги підключення | Входять до комплекту |
Набір Pllenó Nero - це компактні обробні дошки, які допоможуть легко організувати процес приготування і розділити продукти без зайвих зусиль.
Набір складається з:
- 2 обробні дошки 35*24 см та 30*20 см.
- компактна підставка для зберігання 28*9 см.
Набір продуманий для зручного поділу продуктів та акуратного зберігання.
Інноваційний матеріал для вашої безпеки:
Дошки Pllenó виготовлені із штучного каменю Montelli (DuPont, США) – високоякісного композиту, сертифікованого для контакту з харчовими продуктами. Цей матеріал на 90% схожий на композит, що використовується в стоматології, що гарантує:
Абсолютна безпека:
Матеріал не виділяє токсичних речовин і не має запаху.
Антибактеріальний ефект:
Абсолютно непориста поверхня не залишає шансів для розмноження бактерій (сальмонели, кишкової палички та ін), перевершуючи традиційні матеріали.
Довговічність та Стиль:
Забудьте про необхідність регулярної заміни. Pllenó – це інвестиція в якість та довгострокове споживання.
Гарантований термін служби – 15 років і більше.
Дошки не деформуються, не вбирають вологу та не туплять ножі.
Елегантний дизайн, зручність та приємна на дотик поверхня, яка стане прикрасою будь-якої кухні.
Обробні дошки Pllenó – це преміальний бренд, створений для забезпечення абсолютної гігієни, довговічності та стилю на вашій кухні.